יום חמישי, 28 במרץ 2013

גולשי ספות פרק 7 לצפייה ישירה

גולשי ספות פרק 7 לצפייה ישירה 


גולשי ספות דוקו ריאליטי יומי המשודר בערוץ הוט 3 בשעה 20:15.
דמיינו את עצמכם קמים בבוקר ובמקום ללכת לעבודה, לטפל בילדים, לריב עם פקיד הבנק אתם מוצאים את עצמכם טסים לחוויה בלתי נשכחת לארץ רחוקה - להתארח בספה של זאדם ר שבחיים לא הכרתם..

בסדרה שבעה אנשים יפגשו אנשים חדשים כל יום, יכירו את העולם הגדול וילמדו על עצמם קצת יותר. הסדרה נקראת גולשי ספות מכיוון שבמקום לשבת על ספת הפסיכולוג הידועה והמוכרת, המשתתפים בתכנית טסים לארצות רחוקות ויושבים על ספות זרות, מתרבויות אמונות ונורמות שונות.

משתתפי הסדרה גולשי ספות הם: אסתי חרדית בת 40 גרושה עם חמישה ילדים, קובי וליעד חברים שנה וחצי, איתי ואסף חנונים אמיתיים בני 28 שמעולם לא דיברו עם בחורה, מאור בת 22 מהוד השרון "צפונבונית" עשירה ואביחי בן 36 נשוי עם ילדים שמואס בחיי המשפחה הנורמטיביים.

אין ספק שהם הולכים לחוות חוויה מיוחדת במינה, וללמוד על עצמם דברים חדשים שלעולם לא היו יודעים.
דרך העניים שלהם אנחנו יכולים ללמוד על החיים שלכם. מדובר בקונספט מקורי ומרענן !! שווה צפייה !!

גולשי ספות פרק 7 לצפייה ישירה
תקציר פרק 7: גולשי ספות פרק ״המין הנשי בשיא תפארתו״ הפרק מתייחס לקובי וליעד במיאמי ולאביחי בברזיל, ספה 2. קובי מודיע שאם ליעד לא תסכים למערכת יחסים פתוחה הוא יאלץ בצער רב להיפרד ממנה והיא מרגישה רע. קשה לה מאוד לצאת מהמונוגמיה הזוגית הרגילה. אביחי מטייל עם ברונה ומרגיש צורך עז לבגוד באשתו אורטל אבל מנסה להחזיק את עצמו כמה שיכול.

 צפייה מהנה  :) 

3 תגובות:

LinkWithin